70-Lecie Powstania Domu Dziecka i Zjazd Wychowanków.

70-lat-ikoW dniach 1-2 lipca 2017r. odbyła się uroczystość jubileuszu 70- lecie powstania Domu Dziecka im.J.Korczaka w Bartoszycach i zjazd wychowanków. Spotkanie było przepełnione wzruszeniem i cudowną atmosferą.

Więcej…
 
X FESTYN RODZINNY „ Rodzina i Ja „

festyn2017Dnia 20 maja 2017 r. na terenie Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej im. Janusza Korczaka w Bartoszycach odbył się po raz kolejny X Festyn Rodzinny „Rodzina i Ja” zorganizowany przez Stowarzyszenie Stwórz- My Jutro w Bartoszycach i Wielofunkcyjną Placówkę Opiekuńczo – Wychowawczą. Zadanie było współfinansowane ze środków otrzymanych od Burmistrza Miasta Bartoszyce w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w 2017 roku.

Więcej…
 
Akcja Charytatywna

zosta-sw-mikolajem-ikoRodzice,uczniowie i nauczyciele z Polskiej Szkoły Sobotniej w Northampton postanowili obdarować dzieci z naszego Domu upominkami z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Bardzo dziękujemy za troskę i zainteresowanie.

Więcej…
 
Wakacje 2015

torun-2015-ikoJuż wakacje się skończyły, szkolny dzwonek woła nas.

Z przyjemnością wspominamy wakacyjny, letni czas.

Na początku wakacji byliśmy w Warszawie.

Więcej…
 
Old Trip vol.3

old-trip-3-ikoOld Trip vol.3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13

Kopiowanie, przenoszenie, powielanie, publikowanie lub rozpowszechnianie wszystkich fotografii w całości jak, i również w poszczególnych częściach bez pisemnej zgody Dyrektora WPO-W im.J.Korczaka w Bartoszycach - ZABRONIONE