ZAWODY WĘDKARSKIE 2012
dd1 x5470

Nie miały szczęścia w tym roku nasze dzieci do rozegrania swoich zawodów. 1 lipca rozegraliśmy zawody przeniesione z 2 czerwca, które tradycyjnie rozgrywane są co roku z okazji Dnia Dziecka. Wtedy padał rzęsisty deszcz i w dodatku było zimno. Tym razem też burza opóźniła rozpoczęcie zawodów o 3 godziny. Ale 26 dzielnych, młodych wędkarzy cierpliwie czekało na start kryjąc się pod daszkiem budynku BOSiR-u. Niestety zmuszeni byliśmy wytyczyć stanowiska dla zawodników na mało atrakcyjnym odcinku, czyli na plaży, ponieważ trawa była mokra i na skarpie mogły dzieci wpadać do wody. Bezpieczeństwo zawodników to sprawa nadrzędna przecież. W związku z tym wyniki były słabe. Tym bardziej, że zawody rozegraliśmy tuż po nocnych zawodach dla seniorów i ryba była już przekarmiona. Ale nagród wystarczyło dla wszystkich.

Wychowankowie Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej rozegrali swoje mistrzostwa. Mistrzem na rok 2012 został Marek Radziulewicz. Jak co roku sklep wędkarski 'Sezon' z Olsztyna zaopatrzył wychowanków WPO-W w zanęty, przynęty i akcesoria wędkarskie oraz ufundował nagrody a firma 'Kasia' z Olsztyna ufundowała puchar dla zwycięzcy.

Wyniki:

1. Mateusz Korejwo
2. Tomasz Olszański
3. Artur Szachnowski
4. Martyna Narkiewicz
5. Maciej Łojewski
6. Norbert Obuchowicz
7. Wiktoria Zadrożna
8. Marek Radziulewicz
9. Szymon Nowacki
10. Michał Przybylski

Tradycyjnie nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego sponsorowali właściciele sklepów wędkarskich Roman Giedroyć, Artur Grzywnowicz, Czesława Kobuszewska a Burmistrz Miasta ufundował piękny puchar dla zwycięzcy.

                                                                                                                          /prezes PZW M. Klimczak/

 

Kopiowanie, przenoszenie, powielanie, publikowanie lub rozpowszechnianie wszystkich fotografii w całości jak, i również w poszczególnych częściach bez pisemnej zgody Dyrektora Placówki Opiekuńczo- Wychowawcze nr 1 im. J. Korczaka w Bartoszycach - ZABRONIONE