X FESTYN RODZINNY „ Rodzina i Ja „

festyn2017Dnia 20 maja 2017 r. na terenie Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej im. Janusza Korczaka w Bartoszycach odbył się po raz kolejny X Festyn Rodzinny „Rodzina i Ja” zorganizowany przez Stowarzyszenie Stwórz- My Jutro w Bartoszycach i Wielofunkcyjną Placówkę Opiekuńczo – Wychowawczą. Zadanie było współfinansowane ze środków otrzymanych od Burmistrza Miasta Bartoszyce w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w 2017 roku.

 

Impreza miała charakter rodzinny, podczas której odbyły się gry zespołowe, sportowe, kulturalno-rozrywkowe, rekreacyjne. Gry, zabawy i konkursy prowadzone były przez animatora zabaw dla dzieci „Klaunada” i członków Stowarzyszenia Stwórz- My Jutro. Dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki spędziły czas wspólnie ze swoimi rodzinami, osobami zaprzyjaźnionymi i krewnymi, oraz zaproszonymi gośćmi. Poza konkursami i zabawami odbyło się wspólne biesiadowanie przy grillu oraz słodkim poczęstunku wraz z lodami i owocami. W Festynie Rodzinnym udział wzięło około 100 osób.

Głównym celem Festynu była integracja dzieci z rodzinami, ukazanie zdrowego stylu życia oraz profilaktyka alkoholowa, a zakładanym efektem wyrobienie u rodziców i dzieci zdrowego stylu życia, bez używek i nałogów.

Jak zawsze zabawa się udała i wszyscy bawili się wyśmienicie. Było wesoło , kolorowo i pogoda dopisała. Był uśmiech na dziecięcych buziach i radość wielka.

ORGANIZATORZY:

STOWARZYSZENIE STWÓRZ-MY JUTRO

WIELOFUNKCYJNA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA W BARTOSZYCACH

Galeria

 

 

Kopiowanie, przenoszenie, powielanie, publikowanie lub rozpowszechnianie wszystkich fotografii w całości jak, i również w poszczególnych częściach bez pisemnej zgody Dyrektora Placówki Opiekuńczo- Wychowawcze nr 1 im. J. Korczaka w Bartoszycach - ZABRONIONE